Sizi Arayalım
Form Doldur
X
FORMU DOLDURUN
SİZİ ARAYALIM
  • Kampanyalardan Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Gmail Reklamları

parallax

Bildiğiniz gibi akıllı telefonlarda hemen her uygulama ve kurulum için e-posta adresi bir zorunluluktur ve arama motoru olarak Google kullanıldığı müddetçe hemen her akıllı telefon kullanıcısının şahsi e-posta hesabı Gmail olacaktır. Bu da Gmail e-posta hesaplarının mükemmel bir tanıtım aracı olmasının yolunu açmaktadır. Ancak, elbette e-posta kullanıcıları her gün pek çok tanıtım ve kampanya e-postası alıyor ve bu bakımdan e-posta reklamlarında yaratıcı ve özenli davranmak gerekiyor. Bu da yazılı ve görsel içerik bakımından uzmanlıkla mümkün olabiliyor.

Eğer siz de markanızın reklam ve tanıtımlarının Gmail hesaplarına iletilmesini, doğru kitleye ulaşmasını ve dikkat çekici, ilgi gören içeriklerle kullanıcıların karşısına çıkmasını istiyorsanız, Google Partner unvanı taşıyan CRM Medya Turizm’den Google ve Gmail reklamları konusunda uzman desteği alabilirsiniz. Gelin, data oluşturabileceğiniz dijital stratejiler ve Gmail reklamlarınız hakkında konuşalım.

gmail-reklamlari

Sıkça Sorulan Gmail Reklamları Soruları

CRM Medya Turizm ile Gmail reklam çalışmalarına başlamadan hemen önce aklınızdaki bazı sorulara cevap vermek istedik. Yanlış kararlar vermemeniz adına müşterilerimizden bize gelen sıkça sorulan soruları sizin için derledik.
  • Gmail reklam formatları nelerdir?
    Potansiyel müşterilerinizle daha yakından iletişim kurmanıza ve etkileşim kurmanıza olanak sağlayan Gmail reklamları bu anlamda işinizi oldukça kolaylaştırır. Reklamınızın kullanıcılar tarafından kaydedilebilmesi ve diğer kullanıcılara yönlendirilebilmesi açısından Gmail reklam modeli diğer reklam modellerinden ayrılmaktadır.
  • Hedefleme seçenekleri nelerdir?
    Gmail reklamları potansiyel müşterilerinize ulaşmanız için çeşitli hedeflemeler içermektedir. Bu hedeflemeler arasında pazardaki kitleler, kitle anahtar kelimeleri, demografik hedeflemeler ve müşteri eşleştirme gibi hedeflemeler bulunur. Bunlar dışında sitenizle önceden etkileşime girmiş kullanıcıları da pazarlama hedeflemesi kullanarak bulabilirsiniz.
  • Gmail reklamları nasıl ücretlendirilir?
    Gmail reklamlarında reklamınızı genişleten tıklama sonrası ödeme yapmazsınız. İlk tıklamadan sonra kullanıcılar web sitenize geldiğinde ya da reklamı kaydedip başkasına yönlendirdiğinde herhangi bir ödeme söz konusu olmamaktadır.
Dijital dünyamıza siz de katılmak ister misiniz?
form